Oyun Gruplarımız

Oyun , hareket,oyuncak ve arkadaş yavrularımızın büyümesin de  gelişmesin de en önemli faktörlerdir.
    Candy Kids olarak biz çocuğunuzun hareketlenmeye başladığı ,etrafındaki değişiklikleri algıladığı ve tepki verdiği ilk andan itibaren yanınızdayız.Sizin ve çocuğunuzun zaman ve ihtiyacına göre planlanan gruplarımız dan birine dahil olabilirsiniz.4 farklı grubumuzdan biri mutlaka size hitap edecektirÇocuğunuz oyun grubun da çeşitli kazanımlar elde ederken , siz de bahçemiz de bir fincan kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz.
    Gelin size ve çocuğunuza en uygun programı birlikte seçelim.
 
 Oyun Gruplarımız;
 
…Candy Baby One…8-12 ay aralığın daki çocuklarımıza özel programımız.
Haftanın 1 ya da 2 günü 1 saatlik zaman dilimin de çocuklar anne –baba ya da bakımından sorumlu kişi ile birlikte eğitimci liderliğin de bu programa katılır.Kendi yaşıtları ile tanışıp emekleme-sıralama tutunarak kalkma – yürüme  J  gibi motor gelişimlerini destekleyen bir programa dahil olur.
…Candy Baby Two…12-18 ay aralığın daki çocuklarımıza özel programımız.
Haftanın 2 ya da 3 günü  1,5 saatlik zaman dilimin de anne  veya bakımında sorumlu kişi eğitimcimizin liderliğin de bilişsel –zihinsel-fiziksel-sosyal gelişimini destekleyen bir programdır.Çocukların özgüven temelleri atılıp özgürce kendini ifade etmesi sağlanır.
…Candy Tiny…18-24 ay  ay aralığın daki çocuklarımıza özel programımız.
Haftanın 3 ya da 5 günü 2 saatlik zaman dilimin de Candy Baby eğitimcimizin liderliğin de uygulanır.Büyüyen ve aktifleşen çocuklarımızın gelişim dönemlerine uygun aktiviteler de bulunurlar.Bu programımız çoculara enerjilerini  atıp kendilerini geliştirme olanağı sunar.
…Candy Kids…24-36 ay aralığında ki çocuklarımıza özel programımız.
Haftanın  2-3 ya da 5 günü 2 saatlik bir program uygulanır.
Bu program da dolu dolu aktivite mevcuttur. Jimnastik ,müzik,resim,yaratıcı drama ,oyun.... gibi fiziksel ve zihinsel gelişim aktiviteleri bir düzen için de işlenir.